רעיונות לבניית אתר בחינם

השתכנעתם שכדי לקדם את העסק שלכם אתם צריכים להקים לעצמכם אתר אינטרנט כזה. עכשיו יתכן שאתם שואלים את עצמכם – מה עושים?! מה עושים כדי לקלב איזה שהיא תמורה מהבלוג, אולי להרוויח ממנו כסף, מה עושים כדי לקדם אותו במנועי החיפוש ובעיקר בגוגל, איך להשתמש בו נכון כדי לקדם את המוניטין והעסק שלכם וכו'…

אז מהו בלוג והאם אני צריך אותו באמת

ראשית עליי להציג לכם מהו בלוג – הוא יומן אלקטרוני המוצג דרך אתר אינטרנט. מקום מצוין לרשום מה שאתם חושבים ולהראות את זה לעולם. הבלוג יכול לשמש ילד קטן שסתם רוצה לכתוב מה הוא חושב או מרגיש או לדון בענייני אה ודה…

או אפילו לאנשים מבוגרים ורציניים הרוצים לבנות מוניטין לעצמם ולעסק שלהם ולהשתמש בו כמקור פרסום או הכנסה…

בניית אתרים בחינם

בלוגים ניתן להקים בחינם דרך רשת בלוגר של גוגל או דרך בניית אתרי וורדפרס.
בניית אתר וורדפרס הינה מקור בניית אתרים בחינם ובתשלום לפי צורך הלקוח שבעזרתו ניתן להקים אתר מקצועי ברמה גבוהה בעל דומיין אישי של בעל האתר שלא כולל כתובת מושתלת כמו ברשת בלוגר של גוגל.

אז מה עכשיו?

אחרי שבחרתם איפה לפתוח את הבלוג שלכם אתם רוצים לדעת מה לעשות איתו? ובכן הצעד הבא יהיה למלא אותו בתוכן על פי מילות המפתח שתבחרו. כאמור מילות מפתח הן מה שהמבקר יחפש בגוגל כדי למצוא אתכם לדוגמא "בניית אתרים חינם"… אם תרצו להופיע בין התוצאות הראשונות למילת מפתח זו, תצטרכו שהיא תופיע כמה פעמים במאמר שלכם, בכותרת המאמר וכדי לחזק את הסיכוי שלכם להופיע בצמרת אף בכותרת האתר.

בעזרת המבקרים הרבים שיציפו את אתרכם מתוצאות החיפוש בגוגל תוכלו להתחיל להרוויח ממנו כסף על ידי הצבת פרסומות אדסנס או מכירת שטח פרסום באתר עצמו.

מעקב ושיפור תוצאות

האם בחרתם להקים את האתר הזה לצורך בניית מוניטין לכם או לעסק שלכם – האם זה הצליח?… אם בחרתם לעשות זאת כדי לקדם מוצר מסוים ולמכור אותו – האם הצלחתם במשימתכם?… אם הקמתם אחד לצורך קידום במנועי החיפוש ובראשם גוגל, להביא אליו מבקרים רבים ולקטוף את הפירות מפרסומות – האם אתם רואים התקדמות?
תמיד חשוב שתעקבו אחר התוצאות שלהם ותראו איך אתם יכולים לשפר את יעילות האתר שלכם, לפעמים תגלו שרק עיצוב יפה יותר, או הצבה נכונה של פרסומת היא המפתח להצלחה.
 


3,362 views