הלוואות

הלוואות אקספרס

הלוואות אקספרסצריך סכום כסף לא גדול במיידי? הלוואות אקספרס הן הפתרון המשולם עבורך הלוואות אקספרס מאושרות במיידי כל עוד הסכום לא גבוה מידיי ותקופת החזר ההלוואה הוא קצר יחסית. הלוואות אקספרס יכולות לשמש אותך להחלפת רכב, שיפוץ בבית, אירוע משפחתי, הוצאה רפואית לא מתוכננת כך שאתה יכול להמשיך עם התוכניות שלך ללא צורך לשנות או לדחות אותן. כספי הלוואת האקספרס מועברים ישירות לחשבון שלך לשימוש מיידי.

איזה גורמים מאשרים הלוואות אקספרס

הלוואות בכלל ניתנות על ידי הבנקים או גורמים חוץ בנקאים. במקרה של הלוואות אקספרס ברוב המקרים ההלוואה תינתן על ידי גורם חוץ בנקאי בגלל האופי המהיר של ההלוואה. רוב ההלוואות שניתנות על ידי הבנק לרוב מצריכות תהליך ארוך של בירוקרטיה בירור פרטים, ערבויות ועוד דבר הלא עולה בקנה אחד עם צורך בהלוואה מהירה. בתחום ההלוואות החוץ בנקאיות רוב השוק נשלט על ידי חברות כרטיסי האשראי כשלרוב הלוואת אקספרס היא עד לסכום של 30,000 ש"ח, במקרים חריגים יש יכולת לקבל גם הלוואת אקספרס של עד 60,000 ש"ח אך זה מאד תלוי באופי הלווה. הגבלת הסכום נועדה להגן על חברות האשראי במידה והלווה לא יצליח להחזיר לחברה את הכסף על מנת לא לפגוע באיתנות הפיננסית של חברות האשראי. ישנם עוד גורמים חוץ בנקאים המעניקים הלוואות כגון חברות ביטוח, קרנות וחברות פרטיות אך הלוואות אלו הן פחות מקובלות.

אופן קבלת הלוואת אקספרס

הלוואת אקספרס יכולה להתקבל אונליין באתר החברה באינטרנט או בשיחת טלפון עם נציג מהחברה ממנה אתם מעוניינים לקבל הלוואה. בבקשת הלוואה באתר ממלאים את כל פרטי הבקשה וכל הטפסים נשלחים לאישורכם במייל. כך נשמרת היתרון של הלוואה חוץ בנקאית במהירות ובקלות בה ניתן לקבל אותה. אישור ההלוואה מתבצע תוך יום או שני ימים עסקים ולאחר מכן הכסף מועבר ישירות לחשבון הבנק של הלווה.

כמו בכל המקרים של הלוואות חוץ בנקאיות חשוב מאד לבדוק ולהשוות מחירים בין החברות וההצעות השונות. חשוב מאד להשוות בין גובה הריבית ותקופת ההחזר של הלווה.חשוב לזכור לא להכנס להלוואה זבה ההחזר החודשי גורם לכם להכנס למינוס ולכן חשוב יותר לפרוס לטווח ארוך ולהקטין החזרים מאשר לסיים את התשלומים מהר אבל עם חובות בבנק.