הובלות שמואל המהיר

הובלות שמואל המהיר היא חברת הובלות אשר מציע שירותי הובלה, אחסון דירות, אריזת בתים וסידור בתים בכל רחבי הארץ. יש המון חברות הובלות בישראל, העניין הוא איך הם ואנחנו שומרים בעצם על הרהיטים שלכם, האם אנחנו צריכים להתייחס אליהם כאל קרטונים או שמא כאל רהיטי יוקרה, אחד הסלוגנים שאנחנו תמיד משתמשים בהם כאן הם "זכור, זה הבית שלך, תוביל בבטחה" על מנת שכל אחד מהמובילים ירגיש שהוא כרגע מעביר לעצמו, לאחיו, לאמו או לחבריו את הדירה, הובלות קטנות הן כגדולות, לשמור על כל פריט עם 1000 עיניים.

הובלות בדרך המלך הן הובלות של צוות איכותי ומקצועי שיודע להתמודד עם כל סוגי הרהיטים, למרות שתמיד תעזור לנו הדרכה מוקדמת מפי בעלי הרהיטים מבחינת גודל המקרר (באם יעבור דרך הדלת?) או לגבי מספר הקרטונים, צוות מקצועי יכול לדעת ולהתמודד לעבור ולהוביל כל רהיט ורהיט, התקשרו עכשיו ותבינו מהו שירות איכותי ועל אילו ערכים גדלו חברי הצוות, צוות שעובד איתנו, ואיתכם כבר מעל לעשור של דירות חדשות וישנות.

הובלות משרדים

ישנם כאלו שמתייחסים לעבודה שלהם כאל עוד "משרד", אנחנו מתייחסים לכל משרד כמו כאל עוד "בית" אל תתנו למכשירי החשמל שלכם כמו מחשב או מדפסת להיהרס בזמן ההובלה, גם הובלות קטנות של משרדים מצריכים טיפול איכותי.

שירותי אריזה

מעדיפים שנארוז עבורכם? קראו לנו ותכירו שירותי אריזה כמו שלא ראיתם, קרטונים חדשים, ניילונים ("פצפצים") השומרים איכות הרהיט, סלילי דבק ועוד אשר ידאגו לשמור על הרהיטים שלכם בדיוק כמו שיצאו מפתח הבית.

קרטונים למעבר דירה

אם יש משהו שמעצבן בלהתחיל להעביר את הדירה, זה עניין הקרטונים, לא קל למצוא אותם כל כך בין החברים והמשפחה, אז לשם כך, התחלנו למכור קרטונים למעבר דירה במחירים זולים וכמובן, נביא לכם אותם לפני המעבר שתוכלו להתארגן כראוי.

מחירון הובלות

לא מחפשים להסתיר מכם דבר, רוצים לדעת כמה יעלה לכם בדיוק להעביר את הדירה? ישנו מחירון פשוט שיכול לעשות לכם סדר בדברים, כמה עולה באמת להעביר את הדירה שלכם? בואו להבין איך אנחנו מתמחרים הובלה.