דף הבית

זה לא מהלך מהיר בכל מקרה בצד הכביש נמצאים גני תבלינים פרטיים, בהם התייר אטרקציות תיירותיות בסרי לנקה יכול להכיר את הצמחים והעצים שלהם ויכול לקנות תבלינים (תבלינים), אבל במחירים גבוהים יותר מאשר בחנויות או בשווקים. גם בצד הכביש תמצאו דוכני פירות טרופיים.

שוכחים את מטעי האורז בשלבים שונים של התפתחות, כי להדפיס חיוניות כל כך הרבה לנוף. המקדש "מקדש הזהב" דמבולה מברך אתכם עם הפסל העצום של בודהא וסטופה מוזהבת, בעקבות הדרך שבה הנזירים הולכים אל המערות הקדושות, כיום מורשת אונסק ו.

תיירים שבאו לדמבולה כבר יודעים כי הם יראו שש מערות צבועות בשנייה. אני מודעת ומצאתי על כל עלוני התיירות על סרי לנקה, גם אם אתה מצפה לראות צבעים וצורות כבר ידוע, שום עלון לא יכול לתת לך את התחושה של שלום ושלום שיש לך במערות האלה.

, זה שונה לגמרי. כאילו זה אטרקציות תיירותיות בסרי לנקה הגיע מעולמות אחרים מבחינה רוחנית, הם נחשבים למקום קדוש שבו אתה נכנס עם ענווה והכרת תודה, ומנקודת מבט אמנותית אתה מעריץ את העבודה המרשימה של הנזירים, את איכות הציור שהשתמר במשך 20 מאות שנים ואת הפסלים המרשימים של בודהא. במערות אין לך כל תחושה של קור או לחות, להפך זה אפילו חם מדי ופעם הנאור, הציורים יוצרים אווירה קסומה שרוטטת כמו כל נשימה.

כמובן, לכל אחת מששת המערות יש את הסיפור שלה, אבל ההיסטוריה אומרת לנו שהמלך שגורש מאנורדחפורה מצא את מקום מבטחיו כאן, ולאחר שהשיב את כס המלכות הוא צייר את המערות האלה, שהיו אז מוזהב בידי יורשו. כמובן שהחסידים המשיכו את עבודתם כך שכעת בששת המערות יש מעל 150 פסלים של בודהא. אהבנו את המערות, ואם אתה. בסביבה, אתה לא מתגעגע אליהם שווה!
בעת העזיבה החל הגשם ובדרך אנו רואים קוף קטן מגן על הגור שלו.
רק 15 ק מ דמבולה היא סיגירייה אשר ידועה על סלע מרשים שלה באתר מורשת של אונסק ו 1982.
הזמן והאנשים המיוחסים לסלע הזה משמעותי יותר ולכל אחד מהם יש חשיבות מסויימת. ניתן לראותה באמצעות פרספקטיבה דתית, תרבותית וארכיאולוגית. הייתה הדעה שכאן הייתה מנזר בודהיסטי ובחורבות שבהן המלך קסאפה גדל בשנת 477-495 לספירה וסידר את הגינה. העובדה היא שהמנזר היה ועבד עד המאה ה -14. אוהבי האמנות יכולים להתפעל מציורי קיר המראה, האתלט מתאים לו כתרגיל הסלמה, ולתייר הרגיל, זה מקום נהדר לבדוק בו "כבר ראיתי".