איך לארגן חתונה בצורה נכונה ומקצועית?

האם ידעת על האמונה הטפלה אירגן חתונה לפיה השותף הראשון של החיים יקבל את המילה האחרונה בבית? ובכן, אם אתה מפתה קצת "לגהץ" במהלך השירות, מומלץ לפעול במהלך הריקוד מסביב לשולחן. להימנע מלחיצה קשה מדי, עם זאת, או להיות רועש מדי, כי העבודה היא עדיין רגע חגיגי, לא?
אל תשכחו לבקש את שאר הנרות בבית, אומרים כי טוב להאיר מפעם לפעם (למשל, החגים הקדושים או יום השנה לנישואיך).

באדיבות לשאול מישהו קרוב אליך ברגע אירגן חתונה שאתה מקבל את איחוליך, כדי להוביל את האורחים אל היציאה כדי להפוך את "גשר של פרחים" שתחתיו לעבור. אם הכומר שואל (בגלל חוסר הזמן בין העבודות) לקבל את הברכות בחוץ, זה יהיה גם טוב למישהו לעזור לך ולהסביר לאורחים את סדר האירועים.

בכניסה של המסעדה אתה יכול ליצור פינה נושאית קטנה, למשל קיר מלא תמונות של שתי כלות ילדות עד תאריך החתונה, כדי אירגן חתונות להראות את האבולוציה שלהם. מעניין עוד יותר יהיה אם אתה יכול להרשות לעצמך לשכור מקרן שבו ליצור רגע הקרנת תמונה מיוחדת בדיוק לפני הבאת העוגה. פינה נושאית אחרת יכולה להיות תערוכה קטנה עם גביעים של הכלות, או עדות לתשוקות המשותפות שלהם.

במידת האפשר, נסה לבחור מסעדה שיכולה להציע לך חדר עבור מירי. אתה מעדיף לישון שם ולהשתנות בבוקר בבגדי רחוב, מאשר לעזוב ב-7-8 בבוקר במונית, לבוש ככלה וחתן, עייפות מריקוד.

זה הכרחי עבור שתי מירי יש ב 2-3 זוגות של נעליים כדי לשנות, אם זוג מתחיל להביך אותם. זה לא משנה כי אתה לובש את הזוג הזה לפני, בחתונה שלך יהיה ללבוש את הנעליים אותן 12 שעות, בנוסף אתה תהיה לרקוד מסביב לשעון, אז כדאי לך לקחת זוג נעליים נוספות מאשר אתה יכול לסבול.

קטן "עזרה ראשונה" קיט יכול לחסוך לך תאונות קטנות רבות. זה צריך להכיל מחט(לבן ושחור), 2 סיכות בטיחות, אלסטי, וויסקי דבק חזק יותר, מספריים של ציפורן, ניקוי, דיו עין, קרן ודאודורנט יוניסקס.

כאשר תקימו את הישיבה של האורחים בשולחנות, בקשו מההורים לעזור לקבץ את המכרים באותה שולחן. בנוסף, כלל שיכול להציל אותך מינקות הוא הקמת בני נוער בקרבת הטבעת, ובין "להכות" את הרמקולים, ואת הגדולים בקצה, כמו גם "רעש".

על מנת להכשיר את כל קבוצות הגיל לרקוד, מומלץ לשאול את הלהקה או DJ סיבוב של רומנטיקה, ואלס וטנגו; כלומר, אם אתה רוצה לראות. את הסבים שלך בנשף החצי הזה יכול לבוא כאשר אנשים צעירים מתחילים להתעייף ". גם ללכת למקום בטוח עם סיבוב קצר של מוסיקה רטרו, מוסיקה רומנית, מוסיקה לטינית, כמה שירים רוק. . כמובן, הכל תלוי שלך