טיפים לטיול בזנזיבר

טיפים לטיול בזנזיבר

טיפים לטיול בזנזיבראני ממליץ על האזור סביב המסעדה של מרקורי בסטון טאון, הגלריה זנזיבר ודוכני לוחם Maasai. שימו לב, עם זאת, בקילוגרמים נוספים – ביציאה תוכלו לראות שהבגדים שוקלים כפליים ממה שהם עושים עם ההגעה בגלל הלחות.
תקשורת

לחברות טלפון נייד יש הסכמים עם 2 מתוך 3 רשתות זנזיבר. האות הוא טוב יחסית, אבל המסרים נגמרים מהכיתה, אז אתה הולך ללכת בין רשתות ללא היגיון. דילים לחופש בחול שיחות יקרות מאוד יקרות עלות הטיול שלנו היה 2,000 יורו גבוה רק בגלל שיחות למדינה ועשרות מגה באינטרנט. העצה שלי: קנה כרטיס מספר מקומי והתקשר לאירופה 10 סנטים לדקה.

אם אתה זקוק לאינטרנט, חפש רשתות אלחוטיות או רכוש מודם מתוך Celtel. זה עולה 350,000 TSH ויש לו חיבור של 7 Mbps. רשתות אלחוטיות מאובטחות בדרך כלל. בקשו מהברמן לתת לכם את הסיסמא. החיבורים רעים מאוד-מקסימום 470 bps. בשום פנים ואופן אין להשתמש בטלפון הנייד שלך כדי להתחבר לאינטרנט – הוא מחויב 8 EUR/Mb. זה אומר שאתה קורא את הדוא ל שלך על יאהו והעלה את החשבון שלך על ידי 30-40 EUR.

הקשר הראשון עם הרחובות סביב דאר א-סלאם הוא מהמם. סוג של שמחה ועליצות. בשילוב עם הרבה פאניקה הוואן שהלכנו איתו נראה כמו אחרי 1,000,000 ק מ, הילידים ישנים בצל עצי הבננה, ברחובות הם הופצו משמאל, כאוטי ומהר. חסר תחושה לעייפות, עשיתי 2-3 תמונות והתעלפתי.

לאחר כשעה ומשהו שהגענו Paje ' n ' Dame, בית הארחה שנערך על ידי שני פרופסורים שוודית, מותאם באופן מושלם למדינה המאמצת (עדכון 2011: ליז ויאן נכנעו ההנהלה וחזר השוודי שבדיה). פגשתי את וואא, פקידת הקבלה-יודעת-הכל, ולקחנו את החדר שבו אנחנו הולכים לחיות במשך חמשת השבועות הבאים. ווקאא הראתה את עצמו מאוד מבולבל מדוע בבונגלוס שלו יש שני שלובשים את השם דה רזוואן. הוא הסיק שרזוואן הוא שם נפוץ מאוד . והאחרים רזוואן היו שם. כל התודות ל