3 ימים במקסיקו סיטי

3 ימים במקסיקו סיטי

3 ימים במקסיקו סיטימקסיקו סיטי נמצאת בראש רשימת. הטיולים שלי כבר הרבה זמן יש הרבה סיבות לכך. שהטיול הזה עבר זמן רב מקסיקו היא אחת המדינות האהובות עלי, לאחר שנסע ברחבי מקסיקו די נרחב, אני עדיין לא מאמין שלא הייתי בירתה. האוכל בלבד הוא סיבה מספקת לבקר. יש התרשמויות מטיולים שלא שוכחים אותן אף פעם. עם כמה מהמסעדות הטובות ביותר בעולם עד הרחוב אוכל בכל פינה, הלכנו עם תיאבון ולהתמקד בוודאות שניסינו כמה שיותר דברים. כן, יש מאכלים רחוב מדהים כמו churros וטאקו אבל יש שפים חדשניים באמצעות מרכיבים מקסיקנים מסורתיים בדרכים המופלאים ביותר כמו זחלים נמלה, צמחי מרפא ייחודיים כמו epazote, pulque (משקה אלכוהולי עשוי maguey מותסס), maguey תולעים, חפרפרת – הרשימה ממשיכה וממשיכה! הלכתי עם כמה חברות לסופשבוע של ארבעה ימים, שהיה מסוגל אבל בקושי מספיק זמן. אנחנו דחוסים בכמה שיותר אוכל וסקל, והיינו מסתובבים ממקום למקום. לא הייתי מבואסת מדי לגבי הזמן הקצר שם מאז המשכתי לחשוב שוב ושוב איך אני צריך לחזור – ואני מתכנן! אני מקווה תמונות אלה השראה הטיול שלך למקסיקו סיטי!

אבל הארוחה הייתה אחת מהארוחות. הטובות ביותר שהיו לי אי-פעם בPujol האוכל מ 1,240 יום שומה הישן שירת עם חוג'ה סנטה טורטית להראות לעצור תירס התינוק מכוסה מיונז צ'ילה ואבקת נמלה אבקה, באותה מידה טעים כמו שזה היה מעניין! אם אתם מחפשים חווית סעודה מדהימה נוספת, הייתי גם ממליצה מאוד על Quintonil – בין השניים הבלתי אפשרי לבחור מועדף.

אחת העקיצות האהובות עלי בטיול הזה – זה טאקו פונטה קאנה ברסד מרקדו. למוכר זה היה מעמד קטן והוא היה מושך ראשים קלויים טריים וחותך את חתיכות הפונטה קאנה לסדר. מרקאדו רסד מותח את אורכו של 3 שדות כדורגל, אז אין לי מושג איך להגיד לך איפה מצאנו אותו, אבל סמוך עליי, זה לא קשה למצוא אוכל טוב בשוק הזה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *