אחסון דירות

כאשר אתם מעוניינים לקבל שירותי אחסון דירה, רהיטים וציוד אחר, חשוב לברר האם לנותן השירות יש רישיון עסק למתן שירותי אחסנה. יש לוודא שבמחסנים יש בקרת אקלים נאותה, לשמירה על התכולה מפני נזקי רטיבות או יובש, וכן לוודא שהמקום מאובטח כראוי. מחסנים רבים מציעים ביטוח תכולה ואחריות מלאה מפני נזקים אפשריים – כגון פריצה, שריפה, הצפות וכו'. בנוסף, יש לוודא ששטחי המחסן מרוססים על ידי מדביר מזיקים, למניעת נזקים אפשריים על ידי מכרסמים, חרקים ועוד.

אחסנה נבונה כוללת וידוא מראש של שעות הגישה למחסנים ואת דרכי הגישה למקום. האם ניתן להכניס לשטחי המחסן כלי רכב גדולים, בינוניים או קטנים? מה רוחב הפתחים של תאי האחסון והאם ניתן להעביר דרכם ציוד בגדלים שונים? ספרו לאנשי האחסנה שלכם כמה חדרים יש בבית ומהו הפריט הגדול ביותר שאתם רוצים לאחסן; כך תדעו מה הגודל של תא האחסון הרצוי לכם.

אם אתם מכירים אנשים, חברים או קרובי משפחה, שהשתמשו בשירותי אחסנה והיו מרוצים – זה יכול לחסוך לכם הרבה טרחה וכאבי ראש. פשוט בררו את כל הפרטים דרך אותם מכרים, ותקבלו אומדן סביר של המחיר ושל איכות השירות.

אחסון דירה אינו שונה במהותו מאחסון פריטים של בתי עסק, מוסדות, מפעלים וכו'. בררו עם אנשי האחסנה שלכם ממה עשויים המחסנים או תאי האחסון, ועדיף שיהיו בנויים מבלוקים או מבטון; כך ניתן להגן על התכולה מפני נזקי מזג האוויר והסביבה. כמו כן, בררו לאילו תקופות זמן ניתן לאחסן את הפריטים – טווח קצר או ארוך (או לכל תקופת זמן אפשרית).

המחירים לקבלת שירותי אחסנה פרטיים או שירות אחסון דירה משתנים בהתאם לשני גורמים עיקריים:

כמות הפריטים וגודלם – האם מדובר בריהוט סטנדרטי או כבד, האם מדובר בסחורה, בציוד תעשייתי ועוד.
תעריפי חברת האחסנה – לכל חברה יש מחירון אחסון שונה, ולכן רצוי מאוד לעשות סקר שוק קטן אצל כמה חברות ונותני שירותים לפני שמקבלים החלטה.

המחירים לאחסון דירה נעים בין מאות לאלפי שקלים, תלוי במספר החדרים בבית, במספר הפריטים ובגודלם. בדרך כלל, יחידות האחסון שמקבל כל לקוח נמדדות ומתומחרות לפי נפח (קובים). רצוי לברר מראש כמה דורשת החברה עבור קוב, במקום לקבל מחיר כולל לאחסנה הדרושה לכם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *