תכנית פיתוח מנהלים – אימון מנהלים

שידרת ניהול מקצועית ומונעת היא מנוע הצמיחה של כל חברה מצליחה. מנהל אפקטיבי יהיה בעל ידע מקצועי רחב ועדכני בתחומו, שולט בסט מיומנויות הניהול, מחובר לערכי הליבה של החברה, בעל יכולת לעבודה בצוות, ומונע להשגים ותוצאות, ברמה האישית והארגונית. כל חסר באחד ממרכיבים אלה הוא בבחינת "מוגבלות ניהולית" המקטינה את אפקטיביות המנהל. צבר המוגבלויות הניהוליות בקרב מנהלים שונים בארגון הוא המקל בגלגלי הארגון, המאט את התקדמות הארגון בכללו, ומובילו לבינוניות.
תכנית פיתוח המנהלים שלנו היא מתודולוגיה מובנית המזהה את הפערים במרכיבים אלה ופועלת שיטתית לצמצומם. התכנית היא חלק מראייה הוליסטית של הארגון וקשורה לתכנון משאבי אנוש, מסלולי קידום וקריירה, הדרכה, ואימון מנהלים- ראו מידע נוסף בלחיצה על כפתורי-תוכן אלה.
תכנית פיתוח המנהלים היא פרי פיתוח עצמי , ויחודית לנו.
כחלק מתכנית פיתוח המנהלים, או כשירות העומד ברשות עצמו, אנו מציעים גם שירותי אימון מנהלים. מחקר על קריסת חברות בענפי התקשורת והאינטרנט העלה, שלרבות מחברות אלה היה מוצר, טכנולוגיה, משאבים, וביקוש שוק, אך הן לקו בניהול–בוסר: מנהלים בעלי ידע מקצועי, אך חסרי נסיון ומיומנות ניהולית. תחום אימון מנהלים זוכה בשנים האחרונות להכרה וענין גובר בארץ ובעולם. בתהליך האימון, מוצמד למנהל יועץ-חונך שלנו, המזהה תחומי חסר ומוגבלויות ניהוליות, ופועל לשיפורם.
תכנית מתקדמת נוספת, תכנ "מנטור", מזווגת צמדי מנהלים, כך שמנהל בכיר וותיק בחברתכם חונך מנהל צעיר יותר, בפיקוח ייעוצי והדרכה שלנו.