דף הבית

הכרויות לרציניים בלבדמכירים את האתרים שמנצלים את העובדה שלא הכרתם עוד בן או בת זוג כדי לגזור על כך קופון באמצעות רישום בתשלום? מעוניינים לחזור לימי ארץ ישראל היפה, בהם להכיר בן או בת, בחור או בחורה לא היה מותרות? יש המון אתרים שיציעו שירות הכרויות בחינם מכל סוג.

הינה בהמשך כמה דוגמאות.

הכרויות לרציניים בלבד

בדומה לאתר הכרויות סטנדרטי – המשתמש נכנס לאתר, פותח מנוי, ומחפש בת זוג או בן זוג למטרת קשר רציני. ולא משנה מהי הנטייה המינית. אם את נמשכת לגברים או ללסביות – הכל הולך. המבחר שתמצאו בכל אחת מארבע הקבוצות הללו גדול ומגוון ביותר. ואנו לא גובים תשלום על ההרשמה!

הכרויות דיסקרטיות

הכרויות שאתם לא מעוניינים שהציבור יידע עליהן. זה יכול להיות בשל כך שאתם בזוגיות או מערכת יחסים ממוסדת שאינה נושאת חן בעיניכם ואתם מחפשים מפלט, או בשל כך שאתם מתביישים שההורים ידעו שיש לכם בת או בן זוג למטרת סטוץ בלבד. על מנת להימנע מהפרסום, בשונה מרשתות חברתיות ידועות, כאן המידע עליכם נשמר חסוי וכך גם הקשר הדיסקרטי שאתם מתחזקים רחוק מעין כל.

הכרויות סקס

הכרויות למען מטרה אחת – סקס. שירות זה מיועד לאנשי קבוצות גיל שונות, שלא מעוניינים ליישר קו עם התכתיבים החברתיים. סקס במובן הפיזי – לא חשוב עם מי – כבר יעשה את שלו ויכיר לך את עצמך כאדם מנוסה בתחום מערכות יחסים, שאולי לא ידעת על עצמך. הסוד הוא שזה תהליך לגמרי טבעי, אתם אפילו לא צריכים לספר לאף אחד, מספיק שאתם יודעים. בנוסף, הכרויות סקס נועדו לכל מי שדרוש לו סקס טוב, מה שהוא לא מקבל בבית.

הכרויות בחינם – הכל נגיש לשרותכם

כל שרותי ההכרויות נגישים לחלוטין עבור כל סוגי הלקוחות: הכרויות לטווח ארוך, הכרויות דיסקרטיות והכרויות סקס. ניתן גם לממש הכרויות קבוצתיות או חילופי זוגות : לבוא עם הבת זוג שלך ולהכיר זוג נוסף לסקס משותף – למשל. הכל גם נגיש וגם מתואם ומאורגן בטבלאות שמופקות על ידי מילוי שאילתות של ההכרות הרצויה לכם לפי סוג, גיל האדם שתרצו להכיר, המגדר שלו ועוד.