אימון אישיאימון אישי מיועד לאנשים שמודעים ליכולתיהם – היכולת לשנות ולהשתנות. אנשים רבים אינם מודים בטעויותשלהם או אינם מודעים לטעויותיהם כלל וכאן נכנס המאמן האישי שנכנס לחייהם כ"צופה מהצד", נותן עצות ומדריך את אותם לשינוי המצב הקיים בחייהם ושיפורו.
הצלחה, שגשוג, שיפור חיי החברה, שיפור הקריירה, שיפור חיי הזוגיות, שיפור חיי המין, שיפור ומיצוי היכולות האישיות שלכם – מאמן אישי יכול להביא לתוצאות מירביות בכל הקשור לתחומים אלה.
כאשר היינו צעירים, תמיד בקירבתנו היה "מאמן אישי", אמא, אבא, משפחה קרובה, מורים בבית הספר וחברים – הם ידעו בדיוק מהי חולשתנו, עזרו לנו ונתנו לנו את הכלים להבין וללמוד היכן טעינו ? מה עליינו לשפר? איפה אנחנו יכולים להיות יותר חזקים ? במה אנחנו יותר טובים וכדומה.
אדם המתאים לקבלת אימון אישי הוא אדם שיודע לקבל ולהבין את הטעויות שבחיו, אדם המוכן לקבל עצות מאחרים ולפעול על פיהם ולא להתעצל – פשוט לשפר ולהתקדם.
קחו את החיים בתור מבחן אחד גדול, משהו הרבה יותר מורכב מהפסיכומטרי לדוגמא או כל מבחן קשה אחר שעברתם בחייכם. אפשר לומר שאימון אישי קרוב מאוד אל טיפול פסיכולוגי בצפון ויש לו תהליך דומה.
אם הציון שקיבלתם לא שיקף את היכולות שלכם ניגשתם למועד נוסף על מנת לשפר אותו. כך גם בחיים ! ברור שלכל אחד היו טעויות, משברים ואי הצלחות – הגיע הזמן לשנות.
כמו שיש קורסים לפסיכומטרי וקורסים למבחני בגרות – קיים גם האימון האישי. מאמן אישי ייעץ לכם ויעזור לכם איך לשפר איך חייכם ולהצליח במבחן של החיים.
מיד יופיעו התוצאות – שינוי האני העצמי שלכם והובלה לדרך הנכונה להצלחה בחיים !
לסיכום, אימון אישי יעזור משמעותית לשנות את חיי האדם ולהקל במעברי החיים, אם בזוגיות, פרנסה או כל דבר אחר.