ייעוץ זוגי לכל בעיה במשפחה

ייעוץ זוגי לכל בעיה במשפחהכל סוגי האלימות הנ”ל מוכרים על ידי החוק ומקנים לנפגעים מהם זכויות שונות.
חשוב לומר:
הורגלנו לחשוב כי אלימות בין-זוגית משמעה רצח או פגיעה קשה בגוף, מעורבות משטרה, דיונים בבית משפט, כליאה מאחור סורג ובריח, מקלטים לנשים מוכות וכד’. ולא היא: המקרים המדווחים בתקשורת הינם הקיצוניים והחמורים ביותר, אך הם אינם מייצגים את התופעה הרחבה. ברוב המקרים מדובר באלימות “שקטה”, בתוך הבית, שאיש מבחוץ לא יודע עליה, אבל היא גורמת סבל רב לבני הזוג ולא פחות גם לילדיהם.
את הסבל הזה אפשר למנוע ולהבטיח לך ולילדיך עתיד טוב יותר. אל תחכו! פנו אלינו ותיענו מיידית
התוצאות של טיפול זוגי או ייעוץ זוגי, יעזור לך להגיע לתובנות וליכולות חדשות, אשר יאפשרו לו להחליט וגם לעשות שינוי במהלך חייו. תוכל לרכוש כלים חדשים שלא הכרת, תלמד להשתמש בהם בכוחות עצמך ולפרוץ בעזרתם את המחסום שמעכב בעדך מלהתפתח. תלמד לגלות אסרטיביות.
בני זוג בטיפולנו ילמדו להכיר ולכבד האחד את השני, מתוך קבלת השוני והיחודיות של כל אחד משניהם. הם ידברו על כאבים, פחדים, כעסים ושאר רגשות וילמדו לחלוק ולשתף, לקיים אינטימיות ולחשוף עצמם, מתוך בטחון האחד בשני. הם ילמדו להיות גם הורים טובים יותר.
נשים בטיפולנו יעברו תהליך של העצמה, יתוודעו לזכויותיהן, לרצונותיהן, לכוחותיהן ויפתחו את יכולתן להגשים ולממש את עצמן מתוך בחירה, כבנות זוג, כנשים עצמאיות וכאמהות.
גברים בטיפולנו ילמדו לבטא עצמם, לשלוט בכעסיהם, לחוש חוזק ובטחון פנימי ולתקשר בצורה יעילה עם בת זוגם, ילדיהם וסביבתם.
המשפחה כולה ובכללה הילדים, יהנו מתקשורת חדשה. ההורים יהיו פנויים להשקיע בחינוך ילדיהם והילדים יהיו פנויים למשימות התואמות את גילם ואת צרכי התפתחותם.