אסטרולוגיה

פירושה המילולי של המילה אסטרולוגיה היא תורת הכוכבים (אסטרו= מהמילה אסטרון שזה כוכב, לוגיה= תורה); תורה אשר מסיקה לפי תנועת הכוכבים את מהלך ותוצאות חייו של האדם, גורלו והנתיב הרצוי בו ראוי שילך.

אז מהי אסטרולוגיה?

בטוח שבמהלך חייך אחת מהשאלות האלה עלו בך: "אני מזל שור והוא בתולה, ילך לנו יחד?" "מתי הילדה שלי תתחתן?" "כדאי לי לעבור בית בתקופה הזו של החיים?"
מה שלא בטוח הוא שאכן קיבלת תשובות רציניות, נכונות ואמיתיות עליהן.
אחת מהתורות שאכן יכולות להעניק לך תשובות מהותיות לשאלות כבדות המשקל, העולות לאדם במהלך החיים, היא אסטרולוגיה.
תורת האסטרולוגיה עורכת הקבלה בין אופיו של האדם והתנהלות חייו לבין תנועות הכוכבים והקשר שבינהם, ביום לידת האדם.
כבר בימי עברו האסטרולוגים היו גורמים מוסמכים לתשובות קטנות כגדולות, ואכן ידוע כי מלכים, שועי עולם ומצביאים צבאים נעזרו בעצות האסטרולוגים.
ואכן, עד היום, אסטרולוגים ואסטרולוגיות, מהווים עזרה רבה לאנשים רבים בתחומי עניין שונים ומגוונים;
מייעוץ לגבי עולם הדייטים ועד ייעוץ לגבי קניית רכב, מייעוץ לגבי מעבר לחו"ל בשל העבודה (רילוקיישן) ועד ייעוץ בעקבות לבטים לגבי שינוי הסטטוס המשפחתי; בכל אלו ועוד(!) עוזרת, תומכת ומסייעת תורת האסטרולוגיה.

מיסטיקה ואסטרולוגיה

לא באמת חשוב האם תורת האסטרולוגיה הגיעה אלינו מבבל או אולי מסין, מה שבטוח הוא שמדובר על תורה אשר שורשיה בתורת האסטרונומיה שהיא תורה מדעית אשר חוקרת את גרמי השמיים, תנועת הכוכבים וכדור הארץ. עובדת היות האסטרונומיה תורה מדעית, מעניקה עוד יותר משנת תוקף לאסטרולוגיה.
חשוב להזכיר, כבר בתנ"ך, האסטרולוגיה מוזכרת. לפי המסורת היהודית, אברהם אבינו הביט בכוכבי השמיים לאחר שהאל אמר לו: "לך לך מארצך, וממולדתך ומבית אביך". כלומר, אברהם אביהו היה האסטרולוג היהודי הראשון.
עולם האסטרולוגיה עשיר, גדול, מקיף ורלוונטי לכל אדם. אל תהסס, אל תתלבטי,
ייעוץ מאסטרולוג/ית, ותהינו את נתיב חייכם עד כה ואת אשר עליכם/ן לעשות על מנת קדם את חייכם/ן אל עבר העושר, השפע וההצלחה.