פסיכותרפיה באמצעות טיפול זוגי

פסיכותרפיה באמצעות טיפול זוגיאם אתם סובלים ממשבר נפשי, אל תמהרו לטעון שרק טיפול בנפש ישנה את המצב. לעיתים הבשורה תגיע דרך הגוף. אנחנו נעזור לכם למצוא פסיכותרפיסטים שמתמחים בפסיכותרפיה גופנית, ואתם תרגישו בשינוי
ייעוץ זוגי הינה דרך טובה לפתרון בעיות בזוגיות שלא הצליחו להפתר בדרכים אחרות.
ייעוץ זוגי משמעותו התערבות חיצונית של אדם אחר שמטרתו לעזור לבני הזוג לפתור את הבעיות בניהם.
עם זאת טיפול זוגי שכזה אינו חסין מבעיות, וישנם מספר סוגיות איתו שהינן משמעותיות ואותן יש לברר עם המטפל.

בעיות כמו מחשבה שהמטפל מצדד באחד מבני הזוג הינן כאלו שיכולות להיות הרסניות עבור האהבה שיש בין בני הזוג ולגרום לדיכאון למשל.
במידה ואחד מבני הזוג מקשיב לעצות של חבריו או של עו"ד, הבעיה רק עלולה להחמיר ונראה שיתקשה למצוא פתרון. אם יש פסיכולוגים שהם גם מתמחים בטיפול זוגי אין ספק שיעזור לכם.

עם זאת, ייעוץ זוגי הינו עדיין אחד מהדרכים הפסיכולוגיות הטובות ביותר לפתרון בעיות בנישואין.

בכל שלב של משבר או אירוע אחר שמשפיע עלינו מבחינה נפשית, עולה ההצעה, להעסיק את עצמנו מבחינה גופנית על מנת שנוכל להתמודד עם הבעיה בצורה נוחה וקלה יותר. לא מדובר בהצעה שמטרתה להעסיק את עצמנו כדי שלא לחשוב יותר מדי על מה שאנחנו עוברים. מדובר במשהו עמוק יותר שהרעיון מאחוריו מוכר לנו, שהגוף בריא הנפש בריאה.
התחום של פסיכותרפיה גופנית לקחה את זה צעד קדימה והכניסה מוטיבים מסוימים, סדר מסוים, לטיפול בנפש באמצעות הגוף. למשל, פסיכותפריסטים שמתמחים בענף זה של פסיכותרפיה טוענים, שתרגילים שונים בגוף, משחררים אותו ומקלים עליו ואז קל יותר גם להשתחרר מהנוקשות הנפשית שאנחנו חווים ומהתחושה שאנחנו לא יכולים להתגבר על זה. בין השאר הם מציעים לעשות יוגה, תרגילי נשימות ויציבות, פעולות של כפיפה, פשיטה, דחיפה ומשיכה. כל אלה בעזרת מטפל מוסמך וכן לבד.

אצלנו באתר תוכלו לקבל את כל המידע על פסיכותרפיה גופנית כולל אינדקס ייחודי של פסיכותרפיסטים מנוסים, שישמחו לקבל את פנייתכם, וליצור איתכם קשר בהקדם

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Captcha loading...